Jste zde

Informace pro nové uchazeče

Naše škola nabízí obory různého zaměření a způsobu zakončení pro téměř každou věkovou kategorii, stačí si jen vybrat ten Váš.

 

Gymnázium
Osmileté studium určené pro žáky z 5. tříd ZŠ klade stejný důraz ve všech vědních i humanitních disciplínách, tak, aby žák disponoval kvalitními všeobecnými znalostmi, ale zároveň měl možnost profilace podle svého zájmu a talentu (semináře, volitelné předměty).
 
Agropodnikání
Čtyřletý obor agropodnikání je zakončený maturitní zkouškou. Studium je vhodné pro žáky, kteří mají rádi zvířata, zajímají se o životní prostřední, zemědělství a zemědělskou techniku.
 
 
 

Sociální činnost
Pokud vás baví práce s dětmi, postiženými či staršími lidmi a máte sociální cítění, obor sociální činnost je pro vás to pravé. Studium je kromě těchto praktických aspektů zaměřeno na sociální správu, takže žáci získají přehled i v oblasti práva, ekonomiky a administrativy.
 
Vyšší odborné vzdělání
Absolventům středních škol nabízíme tříletý obor Veřejnosprávní činnost se zaměřením na obnovu a rozvoj venkova v denní i dálkové formě. Obor je zakončen absolutoriem a získáním titulu diplomovaný specialista, který je ceněný v soukromém i státním sektoru.
 

©2012 - 2018 • Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice